Rękodzieło artystyczne jako sposób na życie.

galeria rękodzieła

galeria rękodzieła

Rękodzieło artystyczne stało się sposobem na życie dla wielu osób. Każdy kto ma jakieś zdolności w tym kierunku, może próbować swoich sił w jakimś twórczym działaniu i może sprzedawać swoje wyroby w serwisach aukcyjnych, w galeriach internetowych, na kiermaszach rękodzieła. Wielu osobom udaje się z tego żyć.

Możliwości jest wiele. Jedną z dziedzin rękodzieła jest technika decoupage. Jest to naklejanie wzorów wyciętych z gazet, serwetek stołowych i każdej innej formy papieru na przedmioty. Mogą to być przedmioty drewniane, szklane, bardzo różne. Na potrzeby tej techniki powstały specjalne drewniane pudełeczka, styropianowe bombki na choinkę, jajka wielkanocne. Powstają też specjalne wzory papierowe, które można wykorzystać. Jest mnóstwo sklepów w internecie oferujących cały wachlarz narzędzi i materiałów do tworzenia pięknych przedmiotów tą techniką.

Osobom, które nie  mają zdolności artystycznych pozostaje skorzystać z oferty galerii rękodzieła lub kupić coś interesującego od bezpośrednio artystów, którzy na ogół mają swoje blogi artystyczne.

Przykład galerii : galeria rękodzieła

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s